O nás

Náš zákazník – náš šéf!

Věříme, že „s poctivostí (vůči zákazníkovi) nejdál dojdeš“, a proto kromě velkého výběru a super cen, je naším sloganem:

MobTel – stoprocentně korektní jednání.

Jak se to projevuje?

  • Výkupní ceník

Vykupujeme použité telefony a provádíme protiúčet. Chceme, aby zákazník věděl, že dostane tu – pro něj – nejlepší cenu, a tu mu garantujeme vyvěšeným ceníkem.

  • Oficální česká distribuce

Všechny naše nové telefony přijme každý autorizovaný servis, a náklady na záruční opravu (i dopravu od nás a k nám) hradí výrobce.

Telefony, které někde můžete nalézt za cca o 15-20% (únik DPH) nižší ceny, pocházejí z tzv. šedého dovozu, kdy reklamace musí řešit prodejce na své náklady, a je tedy motivován se opravě vyhnout, v některých případech i ponořením přístroje do vody a zamítnutím nároku na reklamaci.

  • Servis

Naším zákazníkům zdarma přeneseme kontakty a jiná data ze starého telefonu do nového, aplikujeme zakoupené ochranné sklo nebo folii, a vyplatíme lepší cenu za starý telefon.

  • Reklamace

Vstřícný přístup při řešení reklamací je pro nás pilířem spokojenosti zákazníka. Uvědomujeme si, že telefon je dnes nezbytnou součástí života a jeho porucha – ačkoli za ni nemůžeme – je velkou nepříjemností. Je-li v našich silách nezdržovat proces zasíláním do autorizovaného servisu, snažíme se problém rychle řešit na vlastní náklady. Případně bezplatně zapůjčujeme náhradní telefon, je-li nutné přístroj odeslat na servis.

  • Odborný prodej

Zabýváme se jen mobilními telefony a vším, co se jich týká. Proto můžeme posoudit Vaše potřeby a odborně poradit, nebo nastavit zakoupené zařízení, je-li to potřeba.

Drtivou většinu příslušenství máme skladem.

  • A výsledky?

Již v roce 2007 jsme za rok 2006 obdrželi z rukou hejtmana Karlovarského kraje a primátorky Karlových Varů ocenění Sdružení českých spotřebitelů „Spokojený zákazník Karlovarského kraje

  • Historie:

MobTel otevřel svou první provozovnu v roce 2001 v Ostrově s cílem nabídnout největší výběr a nejlepší služby v oblasti mobilních telefonů.

V roce 2004 byl zahájen provoz v centru Karlových Varů, a v roce 2005 v centru Sokolova.

Odběr novinek

* - Povinný údaj